Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • w poniedziałek wszystkie dziewczynki składały gorące życzenia swoim przedszkolnym kolegom.Każdy z chłopców otrzymał dyplom Super Chłopaka,słodki poczęstunek i gromkie Sto Lat.
    Relacja 2018-10-02, 21:16 | autor: Bożena Grębocka
  • Nasze Krasnale i Leśne Skrzaty uświetniły tańcami II Festiwal smaku w Wiosce.
    Relacja 2018-10-02, 21:11 | autor: Bożena Grębocka
  • 28 września do naszego przedszkola przybył Iluzjonista Mariusz Czajka. Pokaz był nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca w plebiscycie Gazety Pomorskiej "Przedszkole na medal" w powiecie lipnowskim. Pan Mariusz w żartobliwy sposób wciągnął dzieci do zabawy.
    Relacja 2018-09-29, 19:21 | autor: Bożena Grębocka
  • Jesień powitała nas deszczem i zimnym wiatrem. W przedszkolu jednak dziś radosny dzień. Dzieci poprzynosiły jesienne dary zebrane razem z rodzicami podczas weekendowych spacerów oraz piękne prace wykonane z pomocą mamy, taty a może i rodzeństwa. W przedszkolu pojawiły
    Relacja 2018-09-24, 16:28 | autor: Bożena Grębocka
  • Dzieci z grupy straszej dołączyły do akcji "sprzątanie świata". Z wielkim zapałem ruszyły w pobliże naszego przedszkola wyposażone w rękawiczki jednorazowe oraz worki na śmieci. Wychodząc z przedszkola rozpoczęliśmy akcje - niestety dwa worki zapelnilismy nieczystosciami.
    Relacja 2018-09-23, 21:46 | autor: Kasia Rakowska
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7