wybierz autora:
  • Coraz tłoczniej w ptasiej stołówce :)
    Relacja 2018-12-16, 22:47 | autor: Bożena Grębocka
  • 12 grudnia udaliśmy się na wspaniały koncert kolęd w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek ze szkoły średniej. Dwa Anioły zaprosiły na scenę każdą klasę, która miała za zadanie wykonać przygotowaną przez siebie kolędę.Żywiołowe wykonanie porwało
    Relacja 2018-12-16, 22:25 | autor: Bożena Grębocka
  • Dnia 12 grudnia donaszego przedszkola ponownie zawitali muzycy z Opery Bydgoskiej. Tym razem przenieśli nas do USA. Dzieci miały okazję poznać kolędy i piosenki świąteczne, porównać tradycje związane z Bożym Narodzeniem obchodzone w Ameryce i Polsce.Jak zawsze przedszkolacy
    Relacja 2018-12-16, 22:10 | autor: Bożena Grębocka
  • 10 grudnia do naszego przedszkola zawitał Mikołaj z Biblioteki. Pan Jurek Kowalski przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat Mikołaja. Jak wygląda, co robi, co przynosi dzieciom. Oczywiście, nie obyło się bez zachęty do czytania książek i odwiedzenia Miejskiej Biblioteki.
    Relacja 2018-12-11, 21:36 | autor: Bożena Grębocka
  • Grupa młodsza 3-4-latki I miejsce Wiktoria Linkowska PP im. E. Szelburg- Zarembiny Skępe II miejsce Filip Grączewski SP Skępe filia Łąkie III miejsce Zuzia Melibruda SP Czermno Wyróżnienie Krzyś Kubacki SP Skępe filia Łąkie Olga Drożyńska PP "Pod lipami"
    Relacja 2018-12-11, 21:34 | autor: Bożena Grębocka