Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Tydzień warzywny w przedszkolu jest bardzo kolorowy. Warzywa w roli głównej składają nam ukłony. W kąciku spoglądając przyniesione przez dzieci warzywa. Kapusta szatkowana w surówkę się zamienia. Dzieci ucieszone, panie zadowolone, bo zajęcia w sali smakowaniem
    Relacja 2017-10-05, 19:36 | autor: Ewelina Wiśniewska
  • Dziś w przedszkolu DZIEŃ ŚLIWKOWY Wiedzą to Krasnale, Bo śliweczki pyszne, zdrowe przyniosły na sale. Nawet i świeżaki do nas zaglądają Piękne fotki z maskotkami na dywanie mają. Dziś ciasto śliwkowe króluje na stole. Dzieci są aktywne mieszają składniki by
    Relacja 2017-10-02, 21:09 | autor: Ewelina Wiśniewska
  • Pani Zosia-Pielęgniarka dziś nas odwiedziła, o zastrzykach, o higienie, o zdrowiu nam mówiła. Grzeczne dzieci były, porad wysłuchały i tak powiedziały: "My o zdrowie dbamy!"
    Relacja 2017-09-28, 15:28 | autor: Ewelina Wiśniewska
  • Wspólnie z Krasnalami, nasz Kubuś obchodził swoje trzecie urodziny.Życzymy Kubusiowi dużo zdrówka,uśmiechu na twarzy,i radości z każdego dnia!
    Relacja 2017-09-28, 15:21 | autor: Ewelina Wiśniewska
  • Wspólnie z Leśnymi Skrzatami, nasza Maja obchodziła swoje szóste urodziny.W tym dniu Maja zasiadła na urodzinowym tronie, założyła koronę,przyjmowała życzenia i wspólne bawiliśmy się przy jej ulubionych piosenkach. 100 lat dla Mai.
    Relacja 2017-09-26, 09:54 | autor: Bożena Grębocka